Ruszów liderem

0

Wreszcie przełamali się nasi juniorzy. Po seriach niepowodzeń nasi pokonali w pięknym stylu lokalnego rywala Piasta Czerwona Woda 3:1. Oby przełamanie nie było krótkotrwałe – może nasi zaczną grać to co naprawdę potrafią… W końcu mieli 2 miejsce w tabeli po rundzie wiosennej Bardzo ważny mecz mieli seniorzy. Po drugiej serii rozgrywek mieli tyle samo punktów co lider Bobrzanie Bolesławiec… Tak akurat chciał los, że w następnej kolejce spotkanie obydwu liderów miało odbyć się w Ruszowie… Obydwie drużyny mają ogromną ochotę awansować klasę wyżej… Mecz rozpoczął się o godz. 15.10 gwizdkiem głównego arbitra spotkania – p. Franciszka Chyły. Już w 5 minucie spotkania na gola dla Victorii strzelił z wolnego J. Kaczorowski. Trochę później niestety nasi goście wyrównali na 1:1. Gdy wydawało się, że Bobrzanie mają szansę wygrać mecz pięknym strzałem popisał się J. Ogórek strzelając na 2:1 dla naszych. Druga połowa przyniosła kolejne bramki dal Ruszowa. Najpierw w 53 min. D. Makowski a później w 70`min. R. Grzelakowski. W 74` czerwoną kartkę otrzymał jeden z bolesławieckich zawodników. Jednak nie miało to wpływu na końcowy wynik spotkania. Ruszów tym samym objął pozycję lidera. O wadze spotkania świadczył także fakt obecności prezesa OZPN w Jeleniej Górze…