Rozwiązał się worek

0

W ostatnio rozegranej 10-tej kolejce rozgrywek piłkarskiej w pierwszej grupie klasy A „beniaminek” Victoria Ruszów grał u siebie z przedstawicielem klasy A – Leśnikiem Osiecznica. Mecz rozpoczął się o godz. 14.15, zresztą bardzo pomyślnie dla naszego zespołu, który w pierwszych minutach spotkania zdobył przewagę. Bramki zdobyli: Kinal i Kowal. Kontaktową bramkę goście zdobyli chwilę później. W ostatnio rozegranej 10-tej kolejce rozgrywek piłkarskiej w pierwszej grupie klasy A „beniaminek” Victoria Ruszów grał u siebie z przedstawicielem klasy A – Leśnikiem Osiecznica. Mecz rozpoczął się o godz. 14.15, zresztą bardzo pomyślnie dla naszego zespołu, który w pierwszych minutach spotkania zdobył przewagę. Bramki zdobyli: Kinal i Kowal. Kontaktową bramkę goście zdobyli chwilę później. Po kolejnych kilku minutach za sprawą A. Kowala było 3:1. W końcówce 1-połowy spotkania goście wykorzystali rzut karny i do szatni zeszliśmy z wynikiem 3:2. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało tak zaskakującego obrotu sprawy. Tym bardziej, że zaraz po przerwie Leśnik zaaplikował wyrównującą bramkę. Jednak po tym golu rozwiązał się worek bramek, ostatecznie Victoria wygrała 10:3. Podsumowując 5 bramek dla Victori strzelił A. Kowal, 3 S. Kinal, 1 M. Zaręba i jeden gol samobójczy. Tak więc Victoria umacnia swoją pozycję w środku tabeli.