Victoria! Victoria!

0

30 sierpnia br. Victoria wygrała pierwszy mecz w tym sezonie. Ruszowiacy podjęli u siebie drużynę GKS Otok. Spotkanie prowadziła trójka sędziów w składzie – sędzie główny Roman Rościszewski pomagali mu asystenci: Elzbieta Foryniarz i Mariusz Wąsik. Na marginesie powiemy, że Pani sędzina wzbudziła duże zainteresowanie męskiej części publiczności. Trzeba dodać, że urodziwa z niej kobieta.
To jednak nie zakłóciło przebiegu meczu i przewaga Victorii widoczna była już od początku, drużyna z Otoku utrzymała bezbramkowy stan tylko przez pierwszy kwadrans. W 15 minucie meczu bramkę dla Victorii zdobył Jarosław Babiarz – grający trener naszej drużyny. Dogodne sytuacje do strzelenia bramki mieli jeszcze Paweł Sikora i Krzysztof Bochenek. Po przerwie dochodziło niepotrzebnie do ostrych starć w walce o piłkę, na szczęście nie skończyło to się groźnymi urazami. Worek z golami rozwiązał się w 80 minucie gdy na 2:0 podniósł wynik meczu Jarosław Babiarz strzelając celnie po raz drugi w tym meczu, a następnie w 82` i 84` na 3:0 i 4:0 podwyższył prowadzenie Andrzej Majchrzak.
Victoria odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo szkoda tylko, że grę naszych piłkarzy oglądała tylko garstka kibiców, reszta nie wiedzieć czemu nie dotarła dzisiaj na stadion. Po meczu w szatni zapanowała tak długo oczekiwana radość ze zwycięstwa…

Victoria Ruszów – GKS Otok 4:0

W dalszej części zdjęcia z meczu Victoria Ruszów – GKS Otok.

{jgxgal folder:=[images/stories/archivevictoria-30-08-2006] cols:=[4]}