Victoria na fali

0

Kiedy zawodnicy Victorii Ruszów wbiegali na boisko by rozegrać kolejne spotkanie z druzyną GKS Iwiny, znany był wynik spotkania juniorów Victorii z druzyną Cosmos Milików. Wygrała nasza młodziez 12:1, czyli w swoim stylu gdyż maja już ponad 80 zdobytych goli. Zespól z Iwin broni się przed spadkiem /trzecie miejsce od końca/ a Victoria walczy o zwycięstwo w grupie i awans do ligi okręgowej. Tylko 8 minut czekali kibice na pierwszą bramke dla gospodarzy. Zdobył ją Jarosław Ogórek.Cały czas przeważała druzyna Victorii- w 32 minucie Maciek Wadowski trafił w słupek bramki przeciwnika a w 43 min. Jarek Ogórek z bliskiej odległosci nie trafił w światło bramki.Do przewy 1:0 dla gospodarzy.

Po przewie jak było do przewidzenia gospodarze podkręcili tempo i gra nabrała kolorytu .W 47 min. Babiarz strzelił nad poprzeczką , by po kilku minutach /53 min./ w zamieszaniu podbrmkowym podwyzszyć wynik na 2:0.
Kolejne gole padają z rzutów karnych.Po faulu na Ogórku / 56 min./ na 3:0 strzela Krzysztof Maciuk ,zaś w 62 min. faulowany jest Łojko .Powtórnie Maciuk strzela na 4:0.W 66 min. po błędzie Sławka Paszka piłkę przechwytują goście i nie marnują okazji. Jest 4:1.Mija kilka minut i po indywidualnej akcji na 5:1 podwyzsza Jarosław Babiarz.Wynik spotkania na 6:1 ustalił Robert Grzelakowski, który po pieknym podaniu Adriana Lewkowskiego, z 16 metrów nie dał szans bramkarzowi gości.
Z kronikarskiego obowiązku dodam ,że mecz sędziowali: Alojzy Matejewicz jako główny oraz Witold Wróbel i Lukasz Zaleszczyk jako asystenci.
Wynik poszedł w swiat a gospodarze myślami są już przy meczu z liderem Bobrzanami Bolesławiec. Mecz odbedzie się u nas 1 maja o godz. 11:00

{phocagallery view=category|categoryid=78|limitstart=1|detail=5 |displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|imageshadow=shadow1}