Andrzej Fink – kandydat na radnego. Okręg wyborczy nr 4

0

Okręg wyborczy nr 4 (Węgliniec ulice: Daszyńskiego, Kręta, Ogrodowa, plac Wolności, Skrajna, Wolna, Karola Wojtyły (wszystkie parzyste do nr 20 włącznie), Wojska Polskiego (od nr 9), Partyzantów (z wyjątkiem nr 1, 2, 3, 4 i 6), T. Kościuszki (do nr 24), Kochanowskiego (nr 3, 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 20, 22b)

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy!
Mam 45 lat, od urodzenia mieszkam w Węglińcu. Jestem żonaty, mam dwóch synów Wojciecha i Huberta.
Od 17 lat pracuję w Państwowej Straży Pożarnej, a obecnie pełnię służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu na stanowisku dowódcy sekcji w stopniu aspiranta.
Jestem również absolwentem Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.
Startuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusz Wieczorek. Radny Rady Miejskiej w Węglińcu w latach 2014-2018.

Pełnię również funkcję przewodniczącego związku zawodowego NSZZ PRACOWNIKÓW POŻARNICTWA przy Komendzie Powiatowej PSP w Zgorzelcu.

Moim kandydatem na burmistrza jest oczywiście Mariusz Wieczorek. Pana Mariusza znam od wielu lat i szanuję go jako osobę uczciwą, przedsiębiorczą, godną zaufania i dlatego będę się ubiegał o mandat radnego z Jego komitetu wyborczego

Wspólnie chcemy realizować cele, które sobie postawiliśmy w naszym programie wyborczym, razem walczymy o lepszą przyszłość Gminy i Miasta Węgliniec.

Share.

About Author