Zmiany kadry kierowniczej Policji w Zgorzelcu oraz Pieńsku

0

Zmiany kadry kierowniczej m.in. w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu oraz Komisariacie Policji w Pieńsku spowodowane są m.in. odejściami aktualnie dowodzących na emeryturę.

Po 30 latach służby na zasłużoną emeryturę odchodzi Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Andrzej Barna. Wakat w KPP otrzymał dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu nadkom. Jarosław Burdzy.

Z mundurem pożegnał się również Komendant Komisariatu Policji w Pieńsku podkom. Dariusz Sierzputowski, jego Zastępca podkom. Bogdan Fronczak oraz Kierownicy Rewirów Dzielnicowych Komisariatu Policji w Bogatyni i Pieńsku asp. szt. Ireneusz Olesiński i asp. szt. Jerzy Bąk.

Z dniem 26 lutego Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Bogatyni zostały powierzone kom. Krzysztofowi Janasowi, który zajmował stanowisko eksperta Zespołu Kontroli w zgorzeleckiej komendzie. Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Pieńsku zostały powierzone dotychczasowemu Komendantowi bogatyńskiego komisariatu podkom. Piotrowi Grześków, obowiązki jego Zastępcy zostały powierzone asp. Izabeli Kwiecień-Słabickiej, która do tej pory zajmowała stanowisko specjalisty w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym zgorzeleckiej komendy.

Poniżej przedstawiamy archiwalny wywiad nowego Komendanta Komisariatu Policji w Pieńsku dla Telewizji Bogatynia.

Źródło: zgorzelec.policja.gov.pl, TV Bogatynia

Share.

About Author