Cezary Bajorek – kandydat na radnego. Okręg wyborczy nr 1

0

Okręg wyborczy nr 1 (Węgliniec ulice: Piłsudskiego (z wyjątkiem nr 1 i 2), Mickiewicza, Zła Droga)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieńsku Cezary Bajorek

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy!

Węgliniec jest moim miastem od zawsze. Mam 41 lat, jestem żonaty i mam dwie wspaniałe córki. Od 14 lat jestem nauczycielem matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Pieńsku. W swojej pracy zawodowej oraz społecznej kieruję się zasadą umożliwienia równego startu młodzieży wiejskiej na równi z młodzieżą z dużych miast. Dobro mieszkańców naszej gminy skłoniło mnie do kandydowania na Radnego Gminy i Miasta w Węglińcu.

Sprawując mandat radnego, nie zamierzam w swoich decyzjach kierować się osobistymi preferencjami, lecz aktywnie współpracować z tymi, którym rzeczywiście zależy na rozwoju gminy. Wszystko w jednym celu – aby uczynić Węgliniec miejscem lepszym do życia. Marzy mi się gmina przyjazna mieszkańcom i turystom; czysta, uporządkowana i bezpieczna, ale jednocześnie nowoczesna i tętniąca życiem; będąca miejscem pracy i nauki, ale też kultury i wypoczynku.

Startuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusz Wieczorek. Tworzymy wspólnie grupę odważnych ludzi, którzy nie boją się mówić głośno o swoich pomysłach na Gminę Węgliniec. Mariusz Wieczorek to nasz lider, kandydat na urząd burmistrza. Swoją skutecznością w pracy na rzecz powiatu, upewnił mnie w przekonaniu, że skieruje los gminy w dobrym kierunku.

„Mądrze, Zdrowo, Bezpiecznie i Samorządnie w Praworządnej Gminie!!!”

Share.

About Author