Dagmara Sawicka – kandydatka na radną. Okręg wyborczy nr 13

0

Okręg wyborczy nr 13 (Czerwona Woda ulice: 3 – Maja, 5 Grudnia, Kościuszki)

Mam 40 lat, i jestem mężatką z trojgiem cudownych dzieci. Bardzo kocham swoją rodzinę i poświęcam im każdą wolną chwilę. Moją wielką pasją jest ogród. Dawniej wyglądał strasznie, był nieużytkiem. Dziś jest pięknym dowodem kreatywności i bujnej wyobraźni. Ogród to nie tylko wspaniałe miejsce dla nas, ale także dla zwierzaków i owadów, jak pszczoły czy piękne motyle.

Kandydatka na radną, to dlaczego o ogrodzie? Otóż jest on dowodem tego jak można stworzyć coś z niczego. Wystarczy trochę własnej inwencji i zaangażowania, aby zbudować piękne miejsce. Dzisiaj mam chęć dzielić się swoją pomysłowością z innymi i razem z silną drużyną KWW Mariusz Wieczorek, zadbać o to jak wygląda nasza gmina, i co oferuje mieszkańcom. Jestem osobą ciepłą i otwartą na potrzeby innych, szczególnie osób starszych. Z chęcią przychodzę im z pomocą. Mój dom jest zawsze otwarty dla wszystkich i tego uczę moje dzieci. Jeśli zaufacie mi Państwo i dacie szansę uczestniczyć w życiu gminy z pozycji radnej, zrobię wszystko by spełnić Wasze oczekiwania.

Pamiętajcie, 21 października możemy razem dokonać przełomowych zmian dla naszej gminy, skorzystajcie z tej szansy, oddając głos na naszego kandydata na burmistrza i na radnych z naszej listy.

Share.

About Author