Jerzy Peroński – kandydat na radnego. Okręg wyborczy nr 10

0

Okręg wyborczy nr 10 (Ruszów ulice: Bolesławiecka, Boczna, Chopina, Ułańska, Koszarowa, Kościelna, Modrzewiowa, Plac Partyzantów, Wójtowska, Zgorzelecka od nr 7, Żagańska do nr 14)

Mam 55 lat i jestem rodowitym ruszowianinem. Urodziłem się w Ruszowie i od 31 lat tutaj mieszkam. Od 21 lat prowadzę przedsiębiorstwo leśne. Mam wspaniałą rodzinę, jestem mężem, ojcem i dziadkiem. Mimo ogromu pracy własnej, chętnie się udzielam i wspieram lokalne inicjatywy. Jestem V-ce prezesem KS Victoria Ruszów, a także członkiem Rady Sołeckiej i ochotniczej straży pożarnej. Od wielu lat czynnie działam w organizacji Jagodowego Lata i innych imprez plenerowych.

Znacie mnie, nie odmawiam pomocy, zawsze można na mnie liczyć, pod warunkiem, że mam możliwości by pomóc. Wiele lat temu byłem radnym Rady Miasta i Gminy w Węglińcu. Było to w latach 1988-1990. Postanowiłem dołączyć do KWW Mariusz Wieczorek mając świadomość, że razem z Mariuszem Wieczorkiem, możemy nareszcie zacząć prowadzić Gminę mądrze i z głową. Jego osoba przekonała mnie do wspólnej gry o przyszłość gminy, i mojej rodzinnej miejscowości Ruszowa.

Share.

About Author