Marek Wawrzynek – kandydat na radnego. Okręg wyborczy nr 5

0

Okręg wyborczy nr 5 (Węgliniec ulice: Krótka, Leśna, Parkowa, Sportowa, Wschodnia, Sikorskiego (nr 2a i 2b), T. Kościuszki (od nr 26), Kochanowskiego (nr 5, 11, 11a, 13, 15, 17, 19)

Nazywam się Marek Wawrzynek ukończyłem 50 lat, mam wspaniałą rodzinę, żonę Ewę i dwoje dzieci, córkę Justynę i syna Adama. Ukończyłem szkołę średnią i studia wyższe. Mieszkam od urodzenia w Węglińcu i z tym miastem związałem swoje życie. Tu założyłem rodzinę, tu pracuję w Nadleśnictwie Węgliniec, spełniając swoje zawodowe ambicje. Staram się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności Węglińca angażując się w działalność lokalnych stowarzyszeń.

Szanowni Państwo jestem obecnie radnym upływającej właśnie kadencji Rady Miasta i Gminy Węgliniec. Jestem dumny z powierzonego mi 4 lata temu zaufania i wiem ,że nie uchybiłem swoja postawą obowiązkom radnego, czynnie, i pracowicie uczestnicząc w pracach komisji i podczas obrad sesji rady.
Staję w szranki wyborcze kandydując do wyborów z Komitetem Wyborczym Wyborców Mariusz Wieczorek. Głęboko wierzę ,że w Węglińcu można zrobić dużo więcej i dużo lepiej. Jedynym gwarantem aby tak było jest Mariusz Wieczorek , który przez ostatnie lata pokazał swoją skuteczność w działaniach, na stanowisku Wicestarosty Powiatu Zgorzelec.

Startujemy z bardzo dobrym programem dla całej gminy. Nie ma w nim obietnic, których nie można zrealizować. Jednocześnie zawarte są w programie działania już rozpoczęte w upływającej kadencji, mające zapewnić mieszkańcom dostęp do wody i kanalizacji. Całym sercem podpisuję się pod tym programem wiem, że nasza zgrana drużyna jest gwarantem postawienia Gminy Węgliniec na właściwe tory i nadanie przyspieszenia w rozwoju na dalsze lata.

Share.

About Author