Metanol zbiera śmiertelne żniwa

0

Wtorek i środa była dla Ruszowa dniem wielkiej tragedii, w ciągu dwóch dni dwie osoby zmarły dwie są w stanie krytycznym a pozostałe osoby są w szpitalu na odtruciu. To żniwa jakie zebrała ludzka głupota. Kto mądry spożywa alkohol z nieznanych źródeł.

Przyczyną zgonów było zatrucie organizmu poprzez spożycie metanolu. Pytanie skąd wzięli taki alkohol? Jedną a raczej najbardziej prawdo podobną możliwością, że alkohol spuszczony został z cystern które stały bez opieki w sobotę na stacji w Ruszowie. Niestety finał tragiczny, ale cóż można zrobić w tej sprawie jak tylko przestrzec innych przed takim głupstwem jakim jest spożywanie metanolu. Będzie to przestroga dla innych a może co i niektórzy zrezygnują w ogóle z picia alkoholu tylko dlaczego takim ogromnym kosztem. Media o nas i o metanolu Zwiększyła się liczba ofiar śmiertelnych zatrucia metanolem do 7…

Według policji alkohol pochodzi z cystern. Alkohol ukradł 49-letni Jerzy Ł. wraz z 46-letnim Edwardem S. Jerzemu Ł. grozi do 12 lat pozbawienia wolności za kradzież, nieumyślne spowodowanie śmierci 7 osób i zatrucia kilkunastu osób.

Tego wszystkiego można było się dowiedzieć nie tylko od policji, lokalnej prasy ale z telewizji, radia, Internetu, telegazety a także z gazet ogólnopolskich. Dawno już nie było Ruszowa w tylu mediach, tylko dlaczego te relacje muszą dotyczyć bardzo tragicznych sytuacji. (pisząc – za oknem idzie podwójny pogrzeb ofiar zatrucia metanolem). Także na wielkich portalach internetowych takich jak Onet i Wirtualna Polska obok koalicji Tuska, Olechowskiego i Płażyńskiego znalazła się informacja o Ruszowie. Kolejne ofiary zatrucia…

Liczba ofiar śmiertelnych zatrucia się metanolem i glikolem wzrosła do siedmiu. Nie udało się uratować tych, którzy mieli niewielkie szanse na przeżycie w szpitalu. Oby na tylu ofiarach się zakończyło choć lekarze nieoficjalnie mówią, że niestety i tak większość zatrutych i tak długo nie pożyje, a to ze względu na bardzo zniszczone organy.

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.