Seniorzy pauzują, juniorzy wygrywają!

0

Seniorzy po meczu z Czerwoną Wodą mają obecnie 2 tygodniową przerwę, aby starannie przygotować się do boju w Kierżnie :)) – juniorzy zaś wykorzystując sytuację, że seniorzy nie grają meczy wzięli do składu kilku zawodników z seniorów, którzy mieszczą się w wyznaczonej granicy wiekowej. Tydzień temu pokonali wyskoko na wyjeździe (oddając za seniorów) Iskrę Łagów 6:0. W ostatnią środę podejmowali u siebie groźny zespół Bazalt Sulików. Już w pierwszych minutach gości mogli prowadzić 1:0 ale rzut karny we wspaniałym stylu obronił Grzegorz Majchrzak. Jednak to nie ostudziło zapału gości. Pod koniec I połowy spotkania goście prowadzili już 2:0, ale w końcowych minutach bramki zdobyli Łukasz Sachajdak i praktycznie równo z gwizdkiem Marek Bajek. W drugiej połowie przeważali nasi co też potwirdzili kolejnymi trafieniami Bajka na 3:2 i 4:2. Goście strzelili w prawdzie bramkę uskrzydlającą na 4:3 ale nie zdążyli już wyrównać…