Łatwe zwycięstwo na inaugurację!

0

Piłkarze Victorii intensywnie przygotowywali się do sezonu w przerwie letniej. O dobrej predyspozycji świadczyły bardzo dobre rezultaty na meczach sparingowych. Nasi pokonali m.in. ASSV Horka 3:0 – jest to niemiecka drużyna grająca w 4 czy tam 5 bundeslidze, czyli w hierarchii wyżej od VR. Pokonaliśmy też na wyjeździe St. Węgliniec 8:0 oraz także na wyjeździe Mikułową 9:3. Wyniki napawały optymizmem. Do drużyny przybyło kilku nowych-starych piłkarzy. Do Ruszowa wrócili Rudnicki (obrońca), Słota (pomocnik). Przybył Trześniowski, który jest grającym trenerem. Piłkarze Victorii intensywnie przygotowywali się do sezonu w przerwie letniej. O dobrej predyspozycji świadczyły bardzo dobre rezultaty na meczach sparingowych. Nasi pokonali m.in. ASSV Horka 3:0 – jest to niemiecka drużyna grająca w 4 czy tam 5 bundeslidze, czyli w hierarchii wyżej od VR. Pokonaliśmy też na wyjeździe St. Węgliniec 8:0 oraz także na wyjeździe Mikułową 9:3. Wyniki napawały optymizmem. Do drużyny przybyło kilku nowych-starych piłkarzy. Do Ruszowa wrócili Rudnicki (obrońca), Słota (pomocnik). Przybył Trześniowski, który jest grającym trenerem. Na inaugurację rozgrywek Ruszów zmierzył się na wyjeździe z Łąką k/Bolesławca. W bramce gospodarzy stanął słynny, mający przeszłość w wyższych klasach rozgrywkowych Wężyk. Jednak nie był on w stanie przeszkodzić w 3 minucie Kinalowi, 6 minucie Trześniowskiemu oraz w 8 minucie Olkowi Kowalowi. Te bramki ustawiły mecz. W drugiej połowie popis „lakiernictwa” :)) dali sędziowie, którzy wynajdywali niestworzone spalone Olka czy też faule pod naszym polem karnym. Bardzo pewny w bramce ruszowian był bramkarz Grzegorz Fidali, który ma także za sobą przeszłość nawet w III lidze. Tak więc mimo usilnych starań sędziego bocznego pana xxxx (podp. nazwisko kojarzy się z ceramiką bolesławiecka) oraz głównego arbitra wynik pozostał 3:0. Tak czy siak pozostał pewnien niedosyt, ale 3:0 na inaugurację i to na wyjeździe! Zapraszamy serdecznie na mecz ligowy z naszym lokalnym rywalem – GKS Węgliniec. Gminne derby odbędą się na stadionie w Ruszowie przy ulicy Leśnej w środę o godz. 17.30. Dla wszystkich nieobecnych przygotujemy mały reportaż…