W orkiestrze zagrało…

0

 

WOŚP jak co roku największą radość sprawia tym najmłodszym orkiestrowiczom… (Fot. Paweł Brac)

Tegoroczną akcję WOŚP ukończono z naprawdę dobrym wynikiem Parowa uzbierała imponującą kwotę 4.700 zł (Brawo!), Ruszów zebrał 3.250 zł a 750 zł do całej kwoty dorzucił OSP Węglniec. W sumie zebrano aż 8.700 zł !!!

 

 

W tym roku sztab WOŚP działał przy Gimnazjum w Ruszowie oraz Szkole Podstawowej w Parowej. Koordynację nad działaniem całego sztabu prowadziła Ochotnicza Straż Pożarna w Ruszowie wraz z pomocą Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu.

 

Imprezy plenerowe odbywały się w Parowej i Ruszowie – Na ruszowski finał mimo tak dużego mrozu przyszło naprawdę sporo ludzi, szczególnie licznie przybyli na światełko, a było na co popatrzeć – mówi Janusz Droś główny organizator i zarazem prezes OSP Ruszów.

 

Na Ruszowskiej scenie można było oglądać pokaz cheerleaderek, a także występy wokalne solistów – gimnazjalistów czyli Katarzyna Najdek, Mata Machacz, Kaja Kruszyńska, Katarzyna Skrzypek i Monika Słota. OSP Ruszów zaprezentowało widzom pokaz ratownictwa medycznego. Dla orkiestry zagrały zespoły „Die Conserwators” i „Diamant”. Tak jak wszędzie nie zabrakło również Licytacji. Największą atrakcją było z pewnością „Światełko do nieba”, a było wydarzeniem zapierającym dech w piersiach, zresztą możecie sami zobaczyć ściągając film (link poniżej). Wśród orkiestrowych atrakcji nie zabrakło gorącej herbaty, kawy, pysznej grochówki i smacznych kiełbasek z rożna.

 

Obejrzyj krótki film z „Światełka do Nieba” w Ruszowie:

 

[VID] MVI_5559.AVI  24M  

 

Fotoskrót z 14 Finału w Ruszowie:

 

 

Ruszowscy orkiestranci

Fot. Paweł Brac

 

Solistka z Gimnazjum

Fot. Paweł Brac

 

 

Zespół

Fot. Paweł Brac

 

 

Światełko do nieba

Fot. Paweł Brac

 

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.