Telewizja na ruszow.pl

0
Magazyn motoryzacyjny Brrrum prowadzi Halina Pakulska. Zobacz co w tym tygodniu możesz wygrać w Brrrumie!
Magazyn TLB i program motoryzacyjny Brrrum można już oglądać na naszej stronie Telewizja Lubań Bolesławiec to nowe, silne i niezależne medium, które dociera do około 100 00 mieszkańców czterech powiatów. Teraz możną ją oglądać także za pomocą naszej strony internetowej. Na początek proponujemy dwa programy – Magazyn informacyjny oraz Brrrum. Ukazujący się w środy i w soboty Magazyn to przegląd wydarzeń z regionu podany w nowoczesnej i ciekawej formie. Brrrum to program motoryzacyjny, w którym można zobaczyć oryginalne pojazdy, wysłuchać porad dla kierowców i wygrać akcesoria samochodowe i inne ciekawe nagrody w konkursach SMS- owych. Telewizja Lubań Bolesławiec jest dostępna dla widzów dzięki sieciom kablowym, internetowi a także za pomocą zwykłych anten szerokopasmowych na 51 kanale UHF. Oczywiście bezpłatnie.

Dzięki dużemu zasięgowi pozwala na tanie dotarcie do klientów nie tylko dla reklamodawców ale i dla zwykłych widzów.
Telegazeta TLB jest obecna na antnie ponad 20 godzin na dobę. Każdy, kto chce, może umieścić swoje ogłoszenie na tym największym w regionie słupie ogłoszeniowym. Aby to zrobić wystarczy wysłać SMS o treści:
TC.TX.treść ogłoszenia na numer: 7968 (treść do 160 znaków)
Koszt SMS-a to 9 złotych plus 22% VAT.

Usługa jest dostępna we wszystkich sieciach. Serwis SMS obsługuje AllPay.pl. Regulamin usługi http://www.allpay.pl/regulaminsms.

Ogłoszenia drobne można zostawiać także w biurze TLB przy ulicy Brackiej 12 w Lubaniu.

Brrrum

Magazyn motoryzacyjny Brrrum prowadzi Halina Pakulska. Zobacz co w tym tygodniu możesz wygrać w Brrrumie!

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.