Zemsta przyszła na koniec

0

Drugi mecz sezonu okazał się prawdziwą lekcją pokory dla Victorii. Mimo w miarę dobrej gry i sporej ilości strzałów na bramkę nie udało się ruszowiakiom strzelić ani jednej. Ofensywna gra odbiła się na kondycji i coraz bardziej zmęczeni piłkarze popełniali błędy, szczególnie w drugiej połowie meczu. Będący większość  czasu w defensywie zespół z Tomaszowa Bolesławieckiego skrzętnie tę okazję wykorzystał i zdobył dwie bramki w ostatnich 10 minutach meczu. Victoria Ruszów – GKS Tomaszów Bolesławiecki 0:2.

Byliśmy lepsi i przeważaliśmy cały mecz ale zabrakło precyzji w wykończeniu akcji – tłumaczy Grzegorz Majchrzak.

Kolejny mecz Victoria zagra na wyjeździe 27 sierpnia br. z Piastem Czerwoną Wodą. O kolejnych meczach będziemy informować. Niebawem na witrynie pojawi się więcej informacji o Victorii Ruszów.

Zdjęcia z meczu Victoria Ruszów – GKS Tomaszów Bolesławiec w dalszej części artykułu.

{jgxgal folder:=[images/stories/archivevictoria-20-08-2006] cols:=[4]}