Gmina się gniewa

0

Burmistrzowi Andrzejowi Kutrowskiemu prawdopodobnie przeszkadza to, ze jego wyborczy przeciwnik sponsoruje galerię zdjęć z gminnej imprezy. Urząd gminy opublikował pełne oburzenia oświadczenie tak, jakby miał prawo ingerować w to, co publikuje zgorzelecki portal.

Ruszowianin a zarazem z patron medialny tegorocznego święta grzybów opublikował galerie zdjęć na swoim zgorzeleckim portalu. Na tym komercyjnym portalu każda galeria ma swojego sponsora. Galeria Święta Grzybów ma go również. Jak się dowiedzieliśmy u źródła Urząd Gminy i Miasta nie zgodził się na bycie sponsorem tej galerii więc został nim ktoś inny. Zgodził się na to Mirosław Matuszewski, wtedy jeszcze nie będący kandydatem na burmistrza.

Jak możemy się domyślać nie spodobało się to urzędowi. Sprawa nabrała tempa, na stronie www.wegliniec.pl opublikowano oświadczenie którego treść zgodną z oryginałem publikujemy w dalszej części artykułu. Sprawa wydaję się interesująca o kolejnych etapach będziemy informować was niezwłocznie.

Wszyscy chcący wyrazić swoją opinię mogą zostawić komentarz bądź podjąć się dyskusji na naszym forum dyskusyjnym.

O Ś W I A D C Z E N I E
2006-09-14 09:15:46

Podpisanie się pana Mirosława Matuszewskiego pod galerią zdjęciową „Święta Grzybów” zamieszczoną na www.zgorzelec.info jest zwykłym nadużyciem, którego dopuścił się razem z właścicielem strony internetowej panem Aleksandrem Piturą

Organizatorzy „Święta Grzybów” nie wyrazili na to zgody, a wręcz protestowali w tej sprawie u właściciela, nie godząc się na jakiekolwiek wykorzystywanie „Święta Grzybów” do celów politycznych. Pan Matuszewski nie miał nic wspólnego z organizacją „Święta Grzybów” a próbuje w sposób cyniczny wykorzystać czyjąś pracę do swoich celów.

Jesteśmy takim postępowaniem oburzeni i wszelkimi dostępnymi środkami będziemy o tym skandalicznym postępowaniu informować mieszkańców zarówno naszej gminy jak i powiatu.

Komitet Organizacyjny „Święta Grzybów”

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.