Zasłużone zwycięstwo

0

Piłkarze „Victorii” Ruszów po raz kolejny odprawili gości z bagażem pięciu strzelonych bramek, nie tracąc żadnej.Tym razem gościli drużynę Iskry Łagów.Od początku meczu najskuteczniejszy strzelec w drużynie gości,zawodnik z nr 11 Rydol otrzymał od nas „anioła stróża” Grzegorza Mścichowskiego. Tym sposobem nie pozwolono mu pograć i stwarzać zagrożenie pod naszą bramką.Za to piłkarze Victorii z minuty na minutę zaczęli sobie poczynać coraz śmielej, stwarzając sytuacje strzeleckie pod bramka gości.Pierwszego gola, pod rzucie rożnym zdobył w 28 minucie Marcin Łojko. Minęło sześć minut i w 34 minucie po indywidualnej akcji na 2:0 powtórnie strzela Marcin Łojko.

Jest to już jego ósme trafienie w tym sezonie.W 47 minucie po podaniu Marcina Łojko do bramki gości trafia Jarosław Ogórek. Jest 3:0 dla gospodarzy i zapowiada się na kolejne bramki. W 56 i w 67 minucie meczu kolejne dwie bramki zdobywa Adrian Lewkowski, debiutujący dzisiaj w A klasie . Jest 5:0 i tak zostaje do końca meczu. Odnotować należy kolejny debiut w rozgrywkach A klasy- od 75 minuty meczu w miejsce Jarosława Babiarza na boisko wbiegł Mateusz Karolak.Jak sam później przyznał miał wielka tremę a nogi jak z waty. Ale kiedyś zawsze jest ten pierwszy raz. Podkreślić należy bardzo dobrą pracę trójki sędziów. Jako główny sędziował Łukasz Nalepa a pomagali mu na liniach Wojciech Syjud i Piotr Bajer.Po tym zwycięstwie Victoria Ruszów awansowała na drugie miejsce w tabeli rozgrywek grupy III A klasy

{phocagallery view=category|categoryid=79|limitstart=1|detail=5 |displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|imageshadow=shadow1}