Ich pasją są motocykle

0

Jest w naszych okolicach grupka osób, których połączyła jedna pasja – motocykle. Jeżdżą od dawna, zaczynali od sprzętów które pamiętają naszych dziadków a nawet pradziadków. W tej chwili są to motocykle dużo nowsze i z większymi możliwościami.

Nie tworzą żadnej grupy, ale lubią to co robią i postanowili podzielić się tym z innymi tworząc własną stronę internetową, która od niedawna jest dostępna. Znajdziecie na niej opisy wypraw, zlotów, ciekawe zdjęcia kilku mieszkańców Ruszowa i okolic.

Zapraszamy na stronę:

www.bezdroznicy.za.pl
Redakcja ruszow.pl nie odpowiada za zawartość łącz zewnętrznych.


Rynek motocykli w Polsce coraz bardziej sie rozwija, na pewno jest to spowodowane znacznym spadkiem cen motocykli, ale i większym zainteresowaniem ze strony kupujących. W naszym kraju niestety dużo dróg ( stan nawierzchni) nie nadaje się do normalnej jazdy.

Kierowcy samochodów często nie liczą się z jadącym motorem – a przecież to taki sam użytkownik drogi. Powoli zmienia się to na lepsze, dla wielu staje się to sposobem na życie. Nie pisze tu o ludziach nieodpowiedzialnych, którzy jeżdżą bezmyślnie stwarzając zagrożenie (takich nie brakuje również wśród kierowców samochodów), tylko o ludziach dla których przejażdżka to przyjemność i miłe spędzenie czasu często w większym gronie. Poniżej kilka fotek strony naszych motocyklistów.

strona

strona

strona

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.