Co w klubie piszczy?

0

Muzyka klubowa to potoczna nazwa muzyki elektronicznej granej w klubach i dyskotekach. Jej rodzaje to: Hands up, House, Electro/Electro-house, Techno, Trance i Hardstyle.

Każdy z nich ma jeszcze swoje odłamy, lecz nie czas i miejsce, aby przedstawić wszystkie szczeble wysokiej drabiny, po której wspina się klubowicz, który chce poznać arkana tego stylu.
Muzyka klubowa jest po prostu najbardziej popularnym dzieckiem w wielodzietnej rodzinie muzyki elektronicznej. Jej główne zadanie to wywołanie pozytywnych emocji u jej słuchaczy, którzy po tygodniu stresów i ciężkiej pracy zbierają się podczas weekendów w klubach i dyskotekach i przeżywają wieczory w fenomenalniej atmosferze, przy elektronicznych repertuarach zwanych setami.
Dj’e i producenci muzyczni za pomocą elektroniki zapewniają im to właśnie w szczególny, lubiany przez nich sposób. Istnieją również koncerty i eventy (coroczne spotkania muzyczne ) dla fanów tej muzyki, podczas których uczucia przez nią wywołane są wręcz nie do opisania dla tysięcy ludzi zbierających się tam właśnie , a we wszystkim pomagają im jeszcze lasery , pirotechnika i inne efektowne „cuda” .
Najciekawsze i najtreściwsze strony internetowe:

www.topdj.pl
www.4clubbers.pl

TEKST ~ Paweł Krzyśków

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.