Rowerek terenowy

0

Gdy nadchodzą ciepłe dni, wszyscy mamy ochotę wybrać się na jakiś spacerek, przejażdżkę rowerową itp. Jednak zawsze nasuwa się nam pytanie „gdzie” lub „z kim”.

Otóż właśnie tym się teraz zajmiemy.Może zacznę od osoby, z którą chcemy się gdzieś wybrać. Zależy, czy jesteśmy dorośli, mali, czy już nieco starsi ~ ale jeszcze nie dorośli. Osobom dorosłym polecam wybrać się ze swoją drugą połówką. Małe dzieciom, które niestety nie mogą się wybrać gdzieś same, mogą poprosić swoich dziadków lub rodziców. Według mnie lepiej dziadków, ponieważ są to zazwyczaj osoby na emeryturze, więc mają wolny czas. Natomiast młodzieży poleciłabym się wybrać z osobą, którą najbardziej darzy się sympatią (!) Może to być bliski kolega/koleżanka albo przyjaciel. Jeżeli nie mamy z kim, możemy wziąć ze sobą swojego pupila.
Dla kochających się małżonków polecam miejsca, gdzie nie ma ruchu samochodów, słychać śpiew ptaków, można uciec od codziennych zmartwień. Najlepiej iść do lasku, parku itp.

Mogą poświęcić jeden dzień i wybrać się na wycieczkę rowerową w jakieś ciche miejsce. Małe dzieci najlepiej zabrać gdzieś na lody, później na plac zabaw, gdzie mogą się czuć swobodnie. A młodzież; cóż… Młodzież również może iść do lasku, na spacer lub pojechać przez las do jakiejś małej miejscowości, w której panuje spokój – im też nie zaszkodzą lody, ani ruch na świeżym powietrzu!

Tutaj są przedstawione miejsca, gdzie można odpocząć…
… jak również obserwować życie leśnych zwierzątek…
… oraz kiedy przyjdzie na to pora, zjeść jarzyny…

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.