Niebezpieczne dziury [video]

0

Zima już odchodzi, a wraz z nią znikające pokrywy śniegu odsłaniają kolejne tysiące dziur na naszych drogach. Jednak to co można spotkać na drodze 296 przerasta wszelkie wyobrażenia.

Największe niebezpieczeństwo stanowi zapadnięty i całkowicie zniszczony odcinek drogi, który jadąc od strony Ruszowa znajduje się ok. 500m przed tablicą miejscowości „Jagodzin”. Miejsce to jest oznaczone ok. 150m wcześniej znakami: A-11 – „Nierówna droga”, B33-„ograniczenie prędkości” , A-30 –„ Inne niebezpieczeństwo”. Dodatkowo bezpośrednio na nierównościach znajdują się pachołki, które nie spełniają swojego zadania (są przesuwane podmuchem powietrza przejeżdżających obok aut).

Dziś ok. godziny 20 doszło tam do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierowca auta marki Renault nie zauważył znaków ostrzegawczych i najeżdżając na nierówności wpadł w poślizg, który niefortunnie zakończył się w rowie.
Zalecamy stosowanie się do znaków poprzedzających to miejsce. A zarządca drogi powinien bardziej postarać się o bezpieczne oznaczenie tego miejsca.

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.