Kiermasz wielkanocny

0

W tym roku po raz pierwszy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Węglińcu organizuje „Kiermasz Wielkanocny”, którego celem ma być podtrzymywanie tradycji związanych ze Świętami Wielkiej Nocy, jak

również integracja mieszkańców gminy Węgliniec.
Dnia 21 marca od godziny 11.oo do 15.oo w parku przy ul. Wolności rozstawione zostaną stoiska handlowe z pisankami, palmami wielkanocnymi, ozdobami świątecznymi, rękodziełem, wyrobami z wikliny czy domowymi wypiekami.
Do udziału w kiermaszu zapraszamy wszystkie placówki oświatowe (i nie tylko), osoby prywatne, które będą mogły zaprezentować i sprzedać prace wykonane przez siebie, a pieniądze pozyskane w trakcie kiermaszu zostaną przeznaczone na rzecz wystawiającego.
Podczas kiermaszu prowadzone będę „mini – warsztaty” dla dzieci i młodzieży podczas których można będzie własnoręcznie wykonać palmę wielkanocną, nauczyć się malowania pisanek, stworzyć ciekawe ozdoby wielkanocne, a także przygotować kartkę świąteczną. Dla najmłodszych zorganizowane zostaną konkursy – „zagadki wielkanocne”.
Organizatorzy zapewniają namioty i stoły niezbędne do przeprowadzenia kiermaszu, wobec czego proszę do dnia 12.03.2010 r. zadeklarować udział Państwa w kiermaszu.
Serdecznie zapraszamy !

 

 

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.