Zbieramy przepisy kulinarne!

0

Informujemy, że Gmina Węgliniec uczestniczy wraz z trzema innymi jednostkami samorządowymi (Powiatem Bolesławieckim, Miastem Zgorzelec i Gminą Pieńsk) w realizowanym projekcie   pn. „Odkryj urok Borów Dolnośląskich – kampania promocyjna na rzecz zwiększenia ruchu turystycznego w subregionie Bory Dolnośląskie”, w ramach którego planowane jest wydanie materiałów promocyjnych.

Między innymi wydana zostanie książka kucharska. W książce kucharskiej zawarte zostaną przepisy kulinarne potraw regionalnych tradycyjnych lub bardziej wyszukanych występujących na terenie naszej gminy, powiatu.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich chętnych osób, które chciałyby pochwalić się swoimi przepisami kulinarnymi na różnego rodzaju potrawy i nalewki, produkty runa leśnego i wypieki, o ich udostępnienie w celu zamieszczenia w przygotowywanej książce kucharskiej. Ilość przepisów jest dowolna, im więcej tym lepiej.

 

 

W przypadku posiadania fotografii dotyczącej przygotowanej przez siebie potrawy, prosimy również o jej dołączenie.

Materiały można dostarczyć osobiście do siedziby Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu do Pana Mariusza Mól pok. nr 11 lub wysłać na adres e-mail:  mariusz.mol@wegliniec.pl   , albo pocztą tradycyjną na adres Urzędu ul. Sikorskiego 3, 59-940 Węgliniec. 

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.