Warsztaty gitarowe

0

Już 7 września w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Węglińcu rozpoczną się warsztaty gitarowye, które prowadzone będą w ramach Święta Grzybów.

 

Warsztaty prowadzone będą przez gitarzystów zespołu Wolf & The Motherfuckers: 

 Sylwetki prowadzących

Damian Godlewski – gitarzysta z Wrocławia, absolwent polsko-angielskiej szkoły trenerów młodzieżowych, kończący II stopień Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu we Wrocławiu. Ma za sobą takie projekty, jak prowadzenie klubu młodzieżowego ,,Promyk” oraz akcji sponsorowanej przez Unię Europejską – ,,Ekspresja Talentów”. Cały czas aktywnie działa na scenie, zarówno polskiej jak i zagranicznej. 

Kacper Dziuba– basista z Węglińca, obecnie mieszkający we Wrocławiu, ukończył szkołę muzyczną Rock n Heavy Metal we Wrocławiu. Udzielając się na scenie zagranicznej oraz polskiej, aktywnie rozwija swoje muzyczne zdolności.

Warsztaty obejmą podstawowe ćwiczenia, które powinien wykonywać każdy gitarzysta, czy basista. Dodatkowo, zależnie od poziomu uczestników, przedstawimy skale, a także różne techniki gry gitarowej czy też basowej. Opowiemy również o różnicach między gitarą klasyczną, akustyczną, elektryczną i basową. Końcowym efektem naszej współpracy będzie odegranie utworu ,,Rudy rydz”.

Zajęcia rozpoczną się w środę 7.09.2011 i potrwają do soboty 10.09.

Więcej informacji i zapisy

Telefony: 75 771 25 10, 662 057 232, 692 061 672.

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.