Latem ruszy Multikino w Zgorzelcu

0

Ruszowiacy nie będą już musieli jeździć do multipleksów w Zielonej Górze, Wrocławiu czy Legnicy. Od lipca bliżej i szybciej będzie do Zgorzelca, powstanie tam Multikino! W centrum handlowo-rozrywkowym Zgorzelec Plaza powstanie wielosalowe kino, którego operatorem będzie znana sieć Multikino.

Tę informację potwierdził dyrektor zgorzeleckiej Plazy – Magdalena Naraniecka. Jak mówi Będzie to nowoczesny multiplex składający się z trzech sal kinowych wyposażonych w nowoczesną aparaturę kinową z cyfrowymi projektorami 3D oraz systemem dolby.

Zgorzelec Plaza ma być pierwszym tak rozrywkowym centrum handlowym w regionie. Już funkcjonuje tam park rozrywki z kręgielnią, dyskoteką i placem zabaw dla dzieci a niedawno otwarto klub fitness.

Już dzisiaj tj. 30 stycznia o godzinie 18:00 startuje pierwszy seans filmowy w Mini Kinie. Do dnia premiery Multikina seanse będą się odbywały w każdy poniedziałek i czwartek, a co najważniejsze będą bezpłatne.

– Mini Kino to nasz nowy pomysł na przygotowanie zgorzelczan na nadejście dużego gracza w naszym obiekcie – mówi Michał Beńko, dyr. techniczny – To całkiem inna forma spędzania czasu choćby ze względu na fakt, że zamiast krzeseł mamy fotele relaksacyjne.

Sala może pomieścić 50 osób i jest wyposażona w system DTS 5.1. W przypadku dużego zainteresowania nie jest wykluczone zwiększenie liczby seansów. O czym was poinformujemy.

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.