Ruszowianin w wideoklipie!

0

Ruszowianin wystąpił w teledysku, który miał swoją premierę kilka dni temu na kanale Youtube wytwórni MyMusic.

Piotr Mizgała bo o nim mowa ma 24 lata, jak część za was wie często go można spotkać w „Groszku”. Zagrał w teledysku za sprawą jego przyjaciela, Mariusza Brzezickiego (Sheikh) który zajmuje się muzyką – usłyszeliśmy w odpowiedzi.

Mariusz pochodzi o z sąsiedniej miejscowości Iłowa. Jest producentem utworu, do którego teledysk został nakręcony we Włoskiej miejscowości Triest. Produkcja muzyki zajmuje się od kilku lat początkowo współpracował z duetem Alchemist Project i wydawał w wytwórni APE Music, od tego roku w MyMusic.

Mariusz zdradził nam nieco informacji zza kulis, jak mówi tworząc ekipę do klipu i pomyślał, że zabierze Piotrka, którego pasją jest muzyka, prowadzi on także audycje w radiu internetowym.

– Być może kiedyś także będzie produkował muzykę bo w końcu ja zaraziłem go graniem w radio więc może pójdzie w moje ślady – zaznacza Mariusz – Poza tym chcę dawać szansę w klipach nowym ludziom a nie ciągle widzę na ekranie te same twarze, dlatego też zaprosiłem swoją koleżankę Sandrę Bekus – fotomodelkę z Zielonej Góry – dodaje.

– Jedynym wyjątkiem jest tutaj Jessica Ali, która wystąpiła w You Can Dance ale z nią kontakt nawiązaliśmy przez ludzi, którzy produkowali ten klip – Dwaem Media Group z Wrocławia, to jedna z najlepszych ekip w kraju od produkcji video-klipów, produkowali dla Kalwi & Remi, Roberta M a teraz zajęli się moim klipem – cieszy się Mariusz.

Wideoklip wyszedł fantastycznie. Profejsonalnie, zresztą zobaczcie sami.

Sheikh feat. Nicco – Hold Tight.

Warto też wspomnieć, że Mariusz Brzezicki grał kiedyś w drużynie Victorii Ruszów. Dla Piotra Mizgały (Dj Master) życzymy wielu słuchaczy na audycjach i być może własnego klipu.

Fotorelacja

{phocagallery view=category|categoryid=182|limitstart=1|detail=5|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|imageshadow=shadow1}

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.