Śmieci 1000 procent w górę?

0

Jestem przedsiębiorcą, grafikiem, pracuje przy biurku w ciągu roku generuję do 1 kg śmieci w firmie. Do tej pory płaciłem 7 zł. Od 1 lipca będę musiał zapłacić 57 zł z tytułu firmy oraz 19,50 za mieszkańca.

Razem 73,50 miesięcznie. To dziesięciokrotnie razy więcej niż do tej pory. Przebitka jest porażająca 1000% to jakiś koszmar! Choć w zasadzie nie produkuję śmieci wcale…. Bo równie dobrze opakowanie po papierze do drukarki, czy opakowanie od myszki mógłbym zaliczyć do „prywatnych” śmieci.

Wczorajsze spotkanie w tej sprawie było nie mniej emocjonujące, choć wygląda, że Gmina wychodzi nam z pomocą, to ja mam wrażenie, że ktoś mnie okrada! Chciałbym nazwać to po imieniu tak jak Ewa Wójciak dyrektorka poznańskiego Teatru Ósmego Dnia, ale zachowam kulturę języka. Być może Radni i władze Gminy coś tutaj zmienią….

Mamy dla was materiał wideo nakręcony z ręki telefonem, bez montażu. Kilka razy „urwał nam się film” a na koniec skończyło miejsce na karcie, ale część z tego spotkania udało się utrwalić.

Oberzyj video

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.