Telefon zaufania

0

Zadzwoniła do mnie osoba, która zdenerwowanym głosem opisała nocną akcję. Wszystko działo się pod koniec ubiegłego tygodnia, gdy jeden z mieszkańców Ruszowa przywiózł na własne potrzeby drewno w wałkach, które rozładował ze swego białego auta dostawczego ok. godz. 23 – 24.00. Następnie autem przemieścił się na ul. E. Plater, gdzie na krótką chwilę chciał zaparkować – trwało to nieco dłużej, gdyż sprzątanie paki przeciągało się w czasie.

W działaniach pod osłoną nocy przeszkadzał inny przejeżdżający samochód. Szkoda, że niebyło możliwości dokonania nagrania lub fotografii sprzątanego auta, z którego wióra oraz kora drzewa zostały wyrzucone bezpośrednio na środek ulicy i tam pozostawione. Wskazanym miejscem rozładunku i garażowania opisanego auta jest nieruchomość przy ul. II AWP w pobliżu skrzyżowania z ul. Śródmiejską. Pozdrawiamy głównego bohatera opisanej akcji i czekamy na osobę, niepotrafiącą w sposób poprawny i zgodny z przeznaczeniem korzystać z pojemników na śmieci przy ul. E. Plater.

Z posiadanych informacji związanych z tworzeniem się w Ruszowie Straży Obywatelskiej, zostanie uruchomiony Telefon zaufania, na który będzie można zgłaszać przypadki podobne do opisywanego.

Auto przedstawione na fotografii nie jest związane z opisem zdarzenia.

Sołtys Sołectwa Ruszów
Władysław Widuch, tel.: 606 310 570

Share.

About Author

Sołtys Sołectwa Ruszów, tel. 606 310 570