Teatr w cyrku – cyrk w teatrze

0

30 maja br. w Zespole Szkół w Ruszowie odbędą się „XII Prezentacje Artystycznej Twórczości Dzieci i Młodzieży” pod hasłem: „Teatr w cyrku- cyrk w teatrze”. Wezmą w nich udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Ruszowie oraz zaproszeni goście.

Zaplanowaliśmy dla nich mnóstwo atrakcji, tj. konkursy, przeglądy i warsztaty, a także występy i zabawy na podwórku szkolnym (Glinoludy z Bolesławca, Cyrk Arizona)  oraz poczęstunek.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w namiocie Cyrku ARIZONA o godz. 9:00, a zakończenie planujemy o godzinie 16:00. Po raz pierwszy odbędzie się także Turniej szachowy „O wieżę Ruszowa”.  Ten szczególny dla nas dzień jest „Dniem Otwartym” naszej szkoły. Każdy z Państwa kto chciałby przyjść do nas i obejrzeć zajęcia dzieci, będzie mile widziany.

Młodsze dzieci do 6 lat mogą przyjść pod opieką rodziców i skorzystać z atrakcji przygotowanych dla dzieci szkolnych. M.in.:

  • Cyrk ARIZONA: 9:20 – 11:20  podwórko szkolne- wstęp 15 zł (należy zgłosić się do sekretariatu do 29 maja i opłacić bilet)
  • Glinoludy z Bolesławca: 13:00- 14:30- podwórko szkolne (wstęp wolny dla wszystkich)
  • Poczęstunek (ciasto, kawa, napoje, kiełbaski, grochówka)– 12:00 – 16:00 – podwórko szkolne (dla uczniów za darmo)
Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.