I Turniej Układania Puzzli

0

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Węgliniec zaprasza na I Turniej Układania Puzzli, który odbędzie 22 oraz 29 stycznia o godzinie 10:00 w budynku przy ulicy K. Wojtyły 10.

Regulamin

 1. Organizatorem turnieju jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Węgliniec.
 2. Turniej będzie rozgrywany w dn. 22.01 od godz. 10.oo i 29.01. od godz. 10.oo
  Uczestnicy turnieju mogą układać puzzle w dowolnych, dogodnych dla siebie godzinach. Oceniany będzie efekt końcowy. Nagrodzona zostanie każda drużyna, której uda się ukończyć układanie obrazu. W przypadku kiedy układanie nie zostanie zakończone, o nagrodach zadecyduje ilość ułożonych elementów.
 3. Uczestnikami turnieju mogą być grupy składające się z 3 do 5 osób, które do dnia 21 stycznia zgłoszą swoje uczestnictwo do organizatora turnieju (osobiście, telefonicznie lub mailowo). Ilość uczestników ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
 4. Grupy losują puzzle, które będą układać, spośród zestawów składających się z 1000 elementów.
 5. Rozstrzygnięcie turnieju odbędzie się w dniu rozgrywek.
 6. Uczestnicy turnieju dobrowolnie zgadzają się na:
  Przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych uczestnika w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia konkursu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 9.09.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883), publikację przez organizatora wizerunku uczestnika w dokumentacji fotograficznej i filmowej z przebiegu i rozstrzygnięcia turnieju, opublikowanie na łamach strony internetowej i w informacjach medialnych przez organizatorów wizerunku uczestnika, oraz imienia i nazwiska uczestnika w przypadku, gdy ten otrzyma nagrodę.
  Gotowe obrazy będzie można obejrzeć w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Węgliniec, ul. Wojtyły 10.
 7. Kontakt do Organizatora: tel. 757712510,662057232, biblioteka.wegliniec@interia.pl

puzzle

Share.

About Author