Zebranie sprawozdawcze strażaków z Czerwonej Wody

0

Dnia 21.02.2015 roku w Domu Strażaka w Czerwonej Wodzie strażacy ochotnicy podsumowali działalność jednostki w roku 2014.

W zebraniu uczestniczyli: Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Stanisław Mikołajczyk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu st. kap. Wojciech Cieleń, Komendant Oddziału Miejsko Gminnego ZOSP RP w Węglińcu Janusz Droś, Przewodniczący Rady Miejskiej Węglińca Waldemar Błauciak oraz dwóch przedstawicieli z zaprzyjaźnionej jednostki z FFW Kodersdorf. W zebraniu uczestniczyło 22 druhów, co stanowiło 70% uprawnionych do głosowania. Obecni byli również członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP.

Strażacy przyjęli sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe za rok 2014. Przyjęto plan działania na rok 2015, a także podjęto dwie uchwały. W 2014 roku strażacy z OSP Czerwona Woda uczestniczyli w 29 akcjach ratowniczo – gaśniczych, w tym 16 pożarach, 10 miejscowych zagrożeniach i 3 wypadkach drogowych. Na 38 druhów będących członkami jednostki operacyjno – technicznej w 2014 roku 30 brało udział w akcjach.
Po części oficjalnej uczestniczący w spotkaniu zapoznali się z rozbudowaną częścią remizy (dodatkowy garaż i szatnia). Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zarząd OSP Czerwona Woda
Share.

About Author