Musiałbym być idiotą by dać głos Komorowskiemu!

17

Zbliżają się wybory prezydenckie został już tydzień z hakiem. A ja wciąż słyszę, że ktoś będzie głosował na Bronisława Komorowskiego. Przerażające jest to, że społeczeństwo jest aż tak politycznie nieświadome.

Rozumiem, że nie wszyscy chcą lub nie potrafią myśleć samodzielnie, ale skala wypranych umysłów przez media głównego nurtu napawa mnie przerażeniem. Zauważam ten proces nawet u ludzi zdawałoby się inteligentnych. Przykre to.

Kampania Komorowskiego jest nuda i nijaka, wszędzie gdzie się pojawi tworzy przykry klimat podziału społeczeństwa na tych za i tych anty i już to jest sygnałem, że nie jest on dobrym prezydentem. Prezydent powinien być ojcem narodu, ale ojciec się tak nie zachowuje. Spotkania są zamknięte przychodzą na nie dowożeni ludzie, a urzędnicy za przybycie dostają po 400 zł. Pięknie.

Konkrety? Bardzo proszę, oto lista hańby!

– za brak tego słynnego wszędzie ogłaszanego dialogu, którego nigdy nie było nie mówi się za wiele  o kryzysie gospodarczym, wzroście podatków, katastrofalnym spadku produkcji, atomizacji i pauperyzacji społeczeństwa a pierwszoplanowymi wydarzeniami jest jakaś matka Madzi czy Durczok w roli głównej. Wszędzie w cywilizowanym świecie sprawy dotyczące bezpieczeństwa finansowego obywateli są jednymi z najważniejszych, u nas zupełnie są na marginesie

– przyklepanie podniesienia wieku emerytalnego, zmiana zasad w trakcie gry, w tym najbardziej ucierpiały kobiety a te głównie chcą na niego głosować – zabrano wam 7 lat życia czy to czujecie 7 długich lat!

– za podniesienie podatku VAT do 23% tylko na rok, który tak beztrosko trwa już tych lat sześć oraz ustanowienie nowego podatku paliwowego (podatek zapasowy) bo było za tanio?

– bycie niekulturalnym, niewychowanym i bez klasy i szyku człowiekiem nawet nie potrafiącym zachować się jak gentleman nie wspominając o tym, że obraził Dunki nazywając je kaszalotami!

i na koniec najbardziej przerażające, działania w stosunku do Ukrainy tworzenie wspólnych jednostek i wysyłanie wojsk na Ukrainę to skrajna nieodpowiedzialność – to kolejny krok ku pogorszeniu stosunków z Rosją

Chcesz więcej? proszę bardzo – to z lżejszej kategorii – oto lista 10 największych wpadek
http://naszymzdaniem.dlastudenta.pl/artykul/10_najwiekszych_wpadek_Bronislawa_Komorowskiego,95954.html

Dziś zobaczyłem film, który sprawił, że zrobiło mi się zarazem smutno a mój gniew dał o sobie znać.Trudno coś takiego zignorować. Zobaczcie to!

A ty dalej chcesz głosować na Komorowskiego? Wstyd!

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.