Lost World Minigolf Zgorzelec OTWARTY – jedyny taki park rozrywki w regionie!

0

Lost World Minigolf to specjalnie przygotowane tematyczne pole do minigolfa, zbudowane z figurek drapieżnych dinozaurów 3D, naturalnych kamieni, oczek wodnych, drewnianych palisad oraz sztucznej trawy. Minigolf Zgorzelec zrealizowany został w tematyce Zaginionego Świata i Tropikalnej Dżungli. Lost World Minigolf to park rozrywki znajdujący się w Zgorzelcu. Utworzony na powierzchni ponad 400 m2 obejmuje 9 dołków adventure golfa oraz snack bar.

Zgorzeleckie centrum rozrywki posiada dwie strefy minigolfa. Pierwsza nawiązująca do Zaginionego Świata wykonana w technologii Black Light System zaprasza wszystkich graczy do sprawdzenia swoich umiejętności w prehistorycznym świecie.

Black Light System to nowoczesna instalacja 3D z podświetleniem ultrafioletowym, dzięki której malunki ścienne dinozaurów wkomponowane w przyrodniczy świat zwierząt tworzą niesamowite efekty, gwarantując tym samym doskonałą zabawę. Kolorowe, interaktywne przeszkody sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

Lost World Minigolf to doskonała rozrywka dla całej rodziny oraz znajomych, gwarantująca zdobycie nowego doświadczenia w grze, zapewniająca sportową rywalizację i przede wszystkim fantastyczne atrakcje.

lost world minigolf-6

lost world minigolf-2

Zamknięty kompleks do gry czynny jest przez cały rok. Prócz dwóch stref do gry w Lost World Minigolf na graczy czeka bogaty w liczne smakołyki snack bar, w którym po zwycięskiej grze, jak również w trakcie gracze mogą odpocząć i nabrać sił na kolejne zmagania z dołkami.

lost world minigolf-32

Lost World Minigolf ma specjalną ofertę dla grup i można zarezerwować cały obiekt na imprezę. Personel uczy grać w minigolfa.

lost world minigolf-31

Lost World Minigolf mieści się w  Zgorzelcu, przy ulicy Emilii Plater 5, na pierwszym piętrze domu handlowego.

Czynny jest codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12 do 22.

Zobacz więcej na facebooku i na  stronie www.lostworldminigolf.com

lost world minigolf-9

Do testowania Lost World Minigolf w Zgorzelcu zaprosiliśmy grupę dzieciaków, które opowiedziały po wszystkim jak się bawiły. Obejrzyj film:

Share.

About Author