Nurkowanie dla każdego!

0

Spędzenie wolnego czasu? Ciekawe hobby?  Chcesz poznać podwodny świat? Chcesz sprawić komuś niezapomniany prezent?  Nie musisz już daleko szukać.  Jedna z ciekawszych możliwości spędzenia wolnego czasu już jest w zasięgu Twojej ręki.

Szkoła nurkowania Seals Dive z siedzibą w Ruszowie zaprasza na kursy płetwonurkowania dzieci i dorosłych. Dzieci od lat 8, młodzież, dorośli bez względu na wiek, płeć.  Nie wiesz czy dasz radę i czy akurat taki rodzaj spędzania wolnego czasu będzie dla Ciebie? – zadzwoń, zabierzemy Cię pod wodę bez konieczności ukończenia pełnego szkolenia. Wtedy podejmiesz decyzję, a my pokierujemy Twoim szkoleniem dalej.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 25%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

 

Po ukończonym kursie otrzymasz międzynarodowy certyfikat + logbook federacji  CMAS (plastikowa karta + dyplom, ukończenie kursu P1 uprawnia do nurkowania do głębokości 20m.)  uprawniający do nurkowania w bazach i korzystania ze sprzętu na całym świecie.

Dopasujemy terminy szkolenia do Twoich możliwości czasowych. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie, po którym nie będziesz miał – miała wątpliwości co do swoich umiejętności  bezpiecznego, rekreacyjnego nurkowania.

Na czas kursu zapewniamy komplety sprzęt i gwarantujemy niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę.

001_1-1Więcej informacji:
Seals Dive
facebook.pl/sealsdive

Maciej Wilgan
tel. 608 42 64 75

Share.

About Author