Metamorfoza sali oddziału przedszkolnego w Czerwonej Wodzie

0
Z przyjemnością informujemy, iż dzięki życzliwości firmy RENA Polska Sp. z o.o. została gruntownie wyremontowana i wyposażona sala oddziału przedszkolnego dla najmłodszych dzieci w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie

Firma ta była inicjatorem oraz sponsorem odnowienia i wyposażenia w pomoce dydaktyczne tej sali.
Pracownicy Spółki RENA Polska ciężko pracowali przy remoncie klasy. Zostały wykonane następujące prace: uzupełniono ubytki w ścianach, zakupiono i położono wykładzinę obiektową oraz odmalowano klasę. Sala została również wyposażona m.in. w nowe meble, dywan, rolety oraz pomoce dydaktyczne. Wszystkie prace zostały wykonane ze środków firmy RENA oraz przez jej pracowników.
Sala oddziału przedszkolnego składa się z dwóch części: edukacyjnej, gdzie zostało utworzone miejsce do zajęć dydaktycznych wyposażone m.in. w stoliki oraz części rekreacyjnej – przestrzeni wolnej nadającej się do zabawy, w której został utworzony przytulny kącik zabaw własnych wyposażony w pomoce dydaktyczne, tematyczne kąciki zabaw oraz biblioteczkę.
Sala zyskała po remoncie nowy blask, dzięki czemu, po okresie wakacyjnym uczniowie szkoły będą mogli uczyć się w jeszcze lepszych warunkach. Przytulna i piękna sala jest już gotowa na przyjęcie nowych uczniów.
Serdecznie dziękujemy firmie RENA Polska Sp. z o.o.  za włożony trud oraz zaangażowanie, a dzieciom życzymy miłej nauki i zabawy.
Źródło: wegliniec.pl
Share.

About Author