Uczniowie Gimnazjum Węgliniec- Mistrzem Powiatu w piłkę ręczną

0
Dnia 18.02.2016r. w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Zgorzelcu odbyły się finałowe rozgrywki powiatowe w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych.

W zawodach uczestniczyły cztery najlepsze zespoły wyłonione z rozgrywek półfinałowych. W pierwszym swoim meczu szczypiorniści z Węglińca pokonali zdecydowanie chłopców z Gimnazjum nr 2 ze Zgorzelca 19:6.
W meczu o pierwsze miejsce spotkali się z drużyną z Gimnazjum nr 1 ze Zgorzelca. W normalnym czasie mecz zakończył się wynikiem remisowym 12:12 i potrzebna była dogrywka, która dała nam zwycięstwo 13:12. Duża w tym zasługa bramkarza Marcela Grabarza, który wybronił niesamowite strzały.
Doping licznie zgromadzonej publiczności, która przyjechała z Węglińca, dodawał skrzydeł naszym wspaniałym zawodnikom. Kibice byli świadkami niezwykle dramatycznego  widowiska, stojącego na bardzo wysokim poziomie a emocje towarzyszyły wszystkim do ostatnich sekund meczu. Teraz przed chłopcami kolejne mecze na szczeblu rozgrywek strefowych. Trzymamy mocno kciuki!

Mistrzowie wystąpili w składzie:
Marcel Grabarz, Jakub Hek, Tymoteusz Miśta, Dorian Latała, Kacper Wolny, Adrian Żabiński, Konrad Słabicki, Krzysztof Jeżowski, Bartosz Foster, Konrad Kosmalski, Bartosz Kozłowski, Patryk Komosiński, Marek Melcher, Krzysztof Stankiewicz, Dawid Zasański.
Źródło: wegliniec.pl

Share.

About Author