Horror w Bolesławcu!

0
Niesamowite emocje towarzyszyły Finałowi Mistrzostw Strefy Jeleniogórskie w Piłce Ręcznej. W meczu dającym udział w wielkim finale, szczypiorniści z Gimnazjum z Węglińca pokonali po bardzo zaciętym meczu chłopców z Nowogrodźca 19 : 16.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mista Tymoteusz – 9, Latała Dorian – 4, Żabiński Adrian – 3, Słabicki Konrad – 2, Melcher  Marek – 1.
Mecz finałowy rozegraliśmy z Gimnazjum 1 z Bolesławca. To był pokaz piłki ręcznej na bardzo wysokim poziomie. Wspaniałe akcje i popisy bramkarzy na długo zostaną w pamięci kibiców. Do zwycięstwa zabrakło nam tyko szczęścia. Jedna bramka i bylibyśmy w Finale Dolnośląskim.
Pół roku ciężkiej pracy przyniosło doskonałe efekty. Mamy srebrny medal i satysfakcję,  że po raz pierwszy w historii naszej gminy piłkarze ręczni osiągnęli tak wiele. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przez te dwa miesiące wspierali nas i dawali siłę do walki.
Mecz finałowy
Gimnazjum 1  Bolesławiec – Gimnazjum Węgliniec   13 : 12
Bramki zdobyli: Miśta Tymoteusz – 4, Latała Dorian – 2, Wolny Kacper – 2, Żabiński Adrian – 1, Melcher Marek – 2
Klasyfikacja końcowa:
  • I miejsce – Gimnazjum 1 Bolesławiec
  • II miejsce – Gimnazjum Węgliniec
  • III miejsce – Gimnazjum Pisarzowice
  • IV miejsce – Gimnazjum Nowogrodziec
Skład „srebrnej” drużyny:
Grabarz Marcel, Miśta Tymoteusz, Latała Dorian, Wolny Kacper, Żabiński Adrian, Słabicki Konrad, Jeżowski Krzysztof, Kosmalski Konrad, Kozłowski Bartosz, Komosiński Patryk, Melcher  Marek, Zasański Dawid, Bieńkowski Marek, Foster Bartosz, Smętek Roman –trener.
Źródło: wegliniec.pl
Share.

About Author