Dni otwarte w OSP Ruszów

0

W sobotę 21 maja 2016 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie kolejny raz zorganizowali dni otwarte w remizie.

W godzinach od 15:00 do 17:00 można było zapoznać się z wyposażeniem samochodów pożarniczych oraz zwiedzić każdy zakątek remizy jak również porozmawiać z młodymi i starszymi strażakami. Dodatkową atrakcją była czynna wystawa modeli pojazdów pożarniczych po której oprowadzał oraz udzielał wszelkich informacji właściciel kolekcji Pan Wojciech Cieleń.

Ruszowskich strażaków w tym dniu odwiedzili członkowie i opiekunowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Jagodzinie którzy przybyli do Ruszowa na rowerach (wystawę i remizę w innych dniach zwiedziła również młodzież z MDP  w Węglińcu, Czerwonej Wodzie i Starym Węglińcu). Do remizy najczęściej przychodzili mieszkańcy całymi rodzinami przyprowadzając swoje najmłodsze pociechy dla których pobyt  w remizie był niesamowitą przygodą i atrakcją.

Całość zakończył grill do którego wspólnie zasiedli dorośli strażacy z rodzinami wspólnie z członkami drużyny młodzieżowej.

J. Droś – OSP Ruszów

Share.

About Author