OSP Stary Węgliniec – Feniks z popiołów

0

Pierwszy festyn strażacki w OSP Stary Węgliniec za nami !!! Zorganizowana przy remizie OSP impreza plenerowa „Sołectwo z pompą” przerosła nasze oczekiwania.

Licznie przybyli mieszkańcy oraz goście z okolicznych miejscowości gminy, a także specjalnie zaproszeni przedstawiciele instytucji współpracujących z naszą OSP – nie zawiedli.

Przygotowane atrakcje dla wszystkich zebranych, a w szczególności dla najmłodszych, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Pokazy umiejętności jednostek OSP oraz zaprezentowanie sprzętu będącego na ich wyposażeniu wzbogaciły program.

Smaczku imprezie dodało uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, zaś jak ocenił Burmistrz G. i M. w Węglińcu Stanisław Mikołajczyk – „wisienką na torcie” był pokaz zrzutu wody z samolotu gaśniczego Dromader.

Słów podziękowań wciąż jest za mało, więc tym bardziej chcemy podkreślić zaangażowanie uczestników festynu, wysoką kulturę zabawy i życzliwą atmosferę.

Festyn nie odbyłby się bez dobrych serc licznych sponsorów, pracy osób wspomagających OSP ale przede wszystkim bez druhów wszystkich OSP oraz nowo przyjętych w nasze szeregi członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Ze strażackim pozdrowieniem:
Druhowie
OSP Stary Węgliniec

Share.

About Author