Tajniki medycyny naturalnej w Ruszowie

0

Zapraszamy na wykład praktyczny połączony z prezentacją z zakresu medycyny naturalnej 26 stycznia (czwartek) o godz. 17.30 do Domu Kultury w Ruszowie.
„Nic mi nie pomagają te tabletki. Tylko wydałam kupę kasy.” – Takie i tym podobne opinie słyszymy, gdy chcemy skutecznego leku na swoja chorobę. Pani Iza Adamowska z Węglińca, którą znamy z zespołu muzycznego Exeqvo, postanowiła powalczyć ze swoimi dolegliwościami za pomocą medycyny naturalnej. Zabiegi, którym się poddała pomogły i skierowały jej uwagę właśnie w tym kierunku: skończyła kursy i studium medycyny naturalnej. Teraz chciałaby podzielić się z Państwem zdobytą wiedzą.

Zaprasza na spotkanie 26 stycznia (czwartek) o godz. 17.30 do Domu Kultury w Ruszowie. Szczególnie osoby, które chciałyby sprawdzić skuteczność medycyny chińskiej i akupunktury na sobie. Chciałaby również poddać kogoś z sali zabiegowi z akupunktury czaszki w metodzie przeciwbólowej. Spotkanie dla wszystkich mieszkańców Ruszowa i bliższych i dalszych okolic jest bezpłatne.

Pani Izabela pisze: naturalne metody stosuje się między innymi w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Metoda równoważenia dra Tana to efektywna metoda łagodzenia bólu. Przynosi pacjentom ulgę już po kilku zabiegach.
Rzecz dotyczy popularnych problemów ortopedycznych takich jak na przykład:

  • ból kończyn górnych i dolnych,
  • ból w łokciu tenisisty i łokciu golfisty,
  • zespół cieśni kanału nadgarstka,
  • jałowa martwica kości,
  • ból pourazowy, zwłaszcza u sportowców,
  • choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych.

(jk)

Share.

About Author