Tajniki medycyny naturalnej w Ruszowie w najbliższy czwartek

0

Zapraszamy na wykład praktyczny połączony z prezentacją z zakresu medycyny naturalnej 16 lutego 2017 (czwartek) o godz. 17.30 do Domu Kultury w Ruszowie

Nic mi nie pomagają te tabletki. Tylko wydałam.kupę kasy. – Takie i tym podobne opinie słyszymy, gdy chcemy skutecznego leku na swoja chorobę. Pani Iza Adamowska z Węglińca, którą znamy z zespołu muzycznego Exeqvo, postanowiła powalczyć ze swoimi dolegliwościami za pomocą medycyny naturalnej. Zabiegi akupunktury, którym się poddała, pomogły i skierowały jej uwagę właśnie w tym kierunku: skończyła kursy i studium medycyny naturalnej. Teraz chciałaby podzielić się z Państwem zdobytą wiedzą.

Zaprasza na spotkanie 16 lutego (czwartek) o godz. 17.30 do Domu Kultury w Ruszowie.

Spotkanie dla wszystkich mieszkańców Ruszowa oraz bliższych i dalszych okolic jest bezpłatne.

Pani Izabela pisze: naturalne metody stosuje się między innymi w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Metoda równoważenia dra Tana to efektywna metoda łagodzenia bólu. Przynosi pacjentom ulgę już po kilku zabiegach.
Rzecz dotyczy popularnych problemów ortopedycznych takich jak na przykład:
– ból kończyn górnych i dolnych,
– ból w łokciu tenisisty i łokciu golfisty,
– zespół cieśni kanału nadgarstka,
– jałowa martwica kości,
– ból pourazowy, zwłaszcza u sportowców,
– choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych.

Medycyna naturalna to leczenie akupunkturą, akupresurą, masażem, pijawkami, ziołami. To, że jest skuteczna, usłyszeliśmy od niejednej osoby z Ruszowa. Przyjdźmy i posłuchajmy.

Jadwiga Kuternozińska

Share.

About Author