Zaproszenie na spotkanie autorskie

0
Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek, 29 września o godz. 17.00 do Domu Kultury w Ruszowie na spotkanie autorskie z pisarką młodego pokolenia Agatą Kołakowską.

Książek tej autorki nie uświadczysz leżących na półkach w gminnych bibliotekach publicznych na terenie gminy. Wszystkie są w czytaniu. Tematy, jakie porusza autorka, dotyczą życia niejednej z nas, kobiet, oraz trudnych związków z mężczyznami.

Jako smakołyk do dyskusji po spotkaniu panie planują upieczenie swojskiego chleba z pysznym masełkiem i dodatkami. Warto się skusić i przyjść na ucztę duchową  i nie tylko  duchową. Miejsce spotkania Dom Kultury w Ruszowie.

Agata Kołakowska – polska pisarka młodego pokolenia – urodziła się w 1984 roku we Wrocławiu. Tu na Uniwersytecie Wrocławskim ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną. Już w czasie studiów współpracowała z Polskim Radiem Wrocław. Od dawna marzyła o tym, żeby pisać i marzenie swoje zrealizowała. Do tej pory napisała sześć książek dla kobiet i o kobietach – „Przyjaciółki”, „Patrycja”, „Siódmy rok”, „Niechciana prawda”, „Płótno” i „Wszystko, co minęło” . „Siódmy rok”, wydany w styczniu 2012 roku, był jej trzecią powieścią. Pisarka lubi koty (podobnie jak ja), piątkowe wieczory (to i mój ulubiony wieczór w tygodniu) oraz czerwone wytrawne wino (tu się różnimy – ja wolę półwytrawne białe).

Źródło informacji LINK  

(jk)

Share.

About Author