Jaki wybrać fotel obrotowy dla gracza?

0

Kupując krzesło przeznaczone do grania, warto zwrócić uwagę na regulację wysokości siedziska i dobre podparcie kręgosłupa. Na szczęście, producenci przestali wreszcie ignorować graczy i stworzyli serię fotelu obrotowych przeznaczonych specjalnie dla miłośników konsol.

Fotel dla gracza HALMAR SCROLL niebieski

Fotel został wykonany z ekoskóry w kolorze niebiesko-czarnym. Dla urozmaicenia całości, producent zdecydował się dodać jeszcze białe wstawki. Ten nowoczesny design sprawdzi się w każdym gabinecie. Mechanizm TILT z obrotowym siedziskiem zapewnia komfort dla pleców gracza.

Fotel gamingowy Signal Q-109 to model o czarno-szarej stylistyce, który sprawdzi się w przypadku osób, które spędzają na graniu długie godziny. Mechanizm TILT umożliwia zablokowanie siedziska w danej pozycji. Dla tych, którzy lubią czasem pobujać się na krześle, również przygotowano taką możliwość. Komfort zapewnia także siedzisko o regulowanej wysokości wraz z amortyzacją.

Fotel gamingowy Halmar DEFENDER – fotel dla gracza

Fotel został stworzony z myślą o wytrawnych graczach, ale również osobach, którym komputer służy do celów zarobkowych. Bardzo dobre parametry techniczne, przejawiające się między innymi w możliwości regulacji wysokości siedziska, odchylania go wraz z oparciem, a także swobodnej opcji bujania docenią osoby, które często odczuwają przed komputerem stagnację. Na uwagę zasługują również regulowane podłokietniki, zapewniające ułożenie rąk na wysokości odpowiedniej względem klawiatury czy pada.

Uwaga: fotel objęty jest atrakcyjnym rabatem. Ten, a także inne modele foteli dla graczy znajdziesz na stronie internetowej https://www.ergoexpert.pl/pl/krzesla_biurowe-obrotowe-k,7.html.

Fotel gabinetowy lub dla gracza obrotowy HALMAR – LOTUS

Krzesło obrotowe HALMAR – LOTUS dostępne jest w kolorach: czarno-czerwonym lub czarno-szarym. Zarówno ta bardziej kontrastowa, jak i spokojniejsza kolorystyka, przyciąga uwagę i zachęca do odpoczynku. Możliwość bujania, wygodne siedzisko wykonane z ekoskóry z opcją regulacji to nowa propozycja na rynku, którą zdecydowanie warto sprawdzić na własnej skórze. Grając przez wiele godzin na komputerze, na pewno nie pożałujesz tego wyboru.

Share.

About Author