Konkurs „Nasza Wieś – mamy się czym pochwalić” rozstrzygnięty

0

Wczoraj (6 listopada) o godz. 15.30, komisja rozstrzygnęła VI edycję konkursu „Nasza Wieś – mamy się czym pochwalić”. Wizytowanie sołectw odbywało się zgodnie z harmonogramem. 1-szą wizytę komisja złożyła w Działoszynie 27 sierpnia br., potem kolejno odwiedziła Kunów, Kostrzynę, Ruszów, Mikułowę, Żarki Średnie, Jasną Górę, Stojanów i 11 października, jako ostatnie, Studniska Dolne.

Poziom był wyrównany tak więc nie było łatwo wyłonić zwycięzców. Przedstawiciele sołectw stanęli na wysokości zadania i pokazali to co najlepsze w ich miejscowościach. Wykazali się przy tym niesamowitą pomysłowością i kreatywnością.

Klasyfikacja przedstawia się następująco: 

  • I miejsce – Ruszów
  • II miejsce– Jasna Góra
  • III miejsce ex aequo – Studniska Dolne/Działoszyn

 

Wyróżnienia otrzymały sołectwa:
Mikułowa, Żarki Średnie, Stojanów , Kostrzyna oraz Kunów.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągania wyznaczonych sobie celów.
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Nasza Wieś – mamy się czym pochwalić”.

Żródło: Powiat Zgorzelecki

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.