Nowe logo oraz strona internetowa Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec!

0

Pomyszkujcie na nasze-zoo.pl!          

 

Nawet po 60 latach istnienia Nasze Zoo pragnie wciąż rozwijać się z duchem czasu oraz dążyć do poprawy. Nadszedł czas, aby wprowadzić małe zmiany, w związku z tym we współpracy z agencją „Die Partner GmbH” opracowano nową stronę internetową oraz nowe logo.

Bliskość ze zwierzętami w Naszym Zoo, jedyna w Niemczech Wioska Tybetańska oraz intensywne działania na rzecz ochrony przyrody w projektach in-situ i ex-situ, między innymi działania mające na celu zachowanie pandy małej, silnie wpłynęły na postrzeganie Naszego Zoo,  także poza granicami powiatu. Potwierdzeniem są m.in. niedawno wyświetlany na ARD film produkcji byłego dyrektora zoo Axela Gebauera „The Little Panda”, bądź publikowany w czerwcu 2017 roku obszerny artykuł w czasopiśmie GEO na temat pandy czerwonej. Podczas wyboru zwierzęcego motywu do nowego logo nie ulegało wątpliwości, iż „najpiękniejszy ssak na świecie”, zamieszkujący na zboczach Himalajów, zasługuje aby na nim widnieć.

Oprócz nowego logo panda zdobi także wiele nowych, wyprodukowanych w myśl zasady zrównoważonego handlu,  produktów dostępnych w sklepiku Naszego Zoo. Dzięki temu nasi goście będą mogli, także na co dzień, w modny sposób wyrazić swoje wsparcie dla Naszego Zoo oraz zagrożonej wyginięciem pandy małej.

Strona internetowa nasze-zoo.pl także została dostosowana wymagań dzisiejszych czasów. Jej nowy design zoptymalizowany jest zarówno dla urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych, takich jak telefony komórkowe.Oprócz wciąż aktualizowanych treści, tybetańskie flagi w wesołych kolorach oraz wielkoformatowe zdjęcia zachęcają do odwiedzenia Naszego Zoo. Zrestrukturyzowana została także nawigacja strony, co umożliwi użytkownikom szybsze dotarcie do szukanych treści.   Foto: Strona internetowa

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

 

 

 

 

Share.

About Author