Trwa nabór na 1. Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce w Görlitz!

0

Już wiosną 2019 r. na mapie Görlitz pojawi się nowe miejsce: Polsko-Niemieckie Centrum dla Dziecka i Rodziny. Miejsce kolorowe i innowacyjne, które od początku do końca skierowane będzie do DZIECI, a w którym każdy będzie mógł czuć się swobodnie.

Aby móc powoli przygotować się na to wydarzenie, w sobotę, 1 grudnia zespół Centrum jednorazowo otworzy jego drzwi, aby zorganizować w nim pierwsze Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce!

Organizatorzy chcą stworzyć lokalnym i ponadregionalnym firmom oraz organizacjom z branży niemowlęcej i dziecięcej możliwość zaprezentowania swoich produktów oraz usług. Poszukiwani są wystawcy zarówno z Polski, jak i Niemiec – organizacje, stowarzyszenia, jak i firmy i producenci wyrobów dla dzieci i niemowląt.

Uczestnictwo w targach może odbyć się w różnorodny sposób:

  • Za opłatą 260 zł wystawcy otrzymają własne stanowisko, na którym będą mogli zaprezentować swoją firmę/organizację, sprzedawać produkty, a przy okazji pozyskać nowych klientów z Polski i Niemiec.
  • Opłata za stanowisko wystawowe zostanie zredukowana do 180 zł jeśli wystawca zdecyduje się przekazać nagrodę do loterii fantowej (jest to opcja, którą organizatorzy polecają najbardziej!)
  • Jeszcze inną formą promocji dla firm/organizacji jest możliwość przekazania nagrody do loterii fantowej bez konieczności wykupienia stanowiska wystawowego. W zamian za to działalność firmy/organizacji zostanie szeroko zaprezentowana w mediach społecznościowych, a także w trakcie samych targów podmioty te zostaną przedstawione jako ich partnerzy.
  • Oprócz tego organizatorzy zachęcają do przedstawienia na targach firm/organizacji (niezależnie od wykupionego stanowiska wystawowego) w formie krótkiego wykładu czy też prezentacji.

Zgłoszenia na targi organizatorzy przyjmują do 16 listopada 2018 r.

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1855067777863922/

Osoba kontaktowa: Magdalena Zielińska-König

Email: jakobsenkel@gmail.com

Nr tel.: +49 17661083299

POLSKO-NIEMIECKIE TARGI DZIECIĘCE

Centrum dla Dziecka i Rodziny „KommSpielen bei JakobsEnkeln”

Jakobstrasse 5

02826 Görlitz

 

Zaproszenie 1. Targi Dziecięce Görlitz

Share.

About Author