Już za tydzień zapraszamy na 1. Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce w Görlitz!

0

W sobotę, 1 grudnia w budynku nowo powstającego Centrum dla Dziecka i Rodziny w Görlitz odbędą się 1. Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce.

Do udziału w nich organizatorzy zaprosili lokalne i ponadregionalne firmy oraz organizacje z branży niemowlęcej i dziecięcej.  Na gości targów czeka szeroka gama produktów, w tym ubranka hand made, chusty i nosidła, foteliki samochodowe, akcesoria niemowlęce i dziecięce, zabawki. Oprócz tego na miejscu będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie chustonoszenia, czy też profilaktyki stomatologicznej u dzieci. Liczne wykłady i warsztaty zaproszą do zgłębienia wiedzy na tematy okołodziecięce, takie jak zalety korzystania z pieluch materiałowych czy też karmienia piersią.

Loteria fantowa z wyjątkowymi nagrodami od naszych wystawców i sponsorów (w tym m.in. fotelik samochodowy, nosidło, vouchery, …) zaprasza do wypróbowania swego szczęścia!

Także dla starszego rodzeństwa znajdzie się tu coś ciekawego – w specjalnym kąciku dzieci będą miały okazję wyszaleć się, podczas gdy rodzice obok w spokoju wypiją kawę i zjedzą ciastko.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny!

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1855067777863922/

Osoba kontaktowa:

Magdalena Zielińska-König

Email: jakobsenkel@gmail.com

Nr tel.: +49 17661083299

POLSKO-NIEMIECKIE TARGI DZIECIĘCE

Centrum dla Dziecka i Rodziny „KommSpielen bei JakobsEnkeln”

Jakobstrasse 5

02826 Görlitz

 

1 Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce

Share.

About Author