27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia 2019r.

0

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 na całym świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Sztab Nr 2349 utworzony przy Szkole Podstawowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie wspierają strażacy ochotnicy z Jagodzina, Starego Węglińca i Czerwonej Wody. W tym roku ,,GRAMY DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA –   NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH”. Młodzież szkolna i strażacy będą kwestowali na ulicach Ruszowa, Jagodzina, Piasecznej, Starego Węglińca oraz Czerwonej Wody (Szczegóły na plakatach w tych miejscowościach). Serdecznie zapraszamy wszystkich  na podwórko Szkoły Podstawowej w Ruszowie od godziny 17:30 gdzie na tradycyjnej imprezie plenerowej będzie można wspólnie zagrać z orkiestrą.

Program imprezy plenerowej – 13 stycznia 2019 r.

  • godzina 17:30 – niesamowity, premierowy pokaz FIRE SHOW w wykonaniu zespołu pod kierownictwem A. Jagiełło (Takiego pokazu jeszcze u nas i w UE nie było),
  • godzina 18:10 – występ szkolnego zespołu wokalnego PRYMA (opiekun K. Zieliński),
  • godzina 18:40 – pokaz działań ratowniczych i prezentacja sprzętu OSP Ruszów,
  • godzina 19:00 – Wielka licytacja oficjalnych przedmiotów WOŚP oraz przekazanych przez mieszkańców,
  • godzina 19:20 – zabawa z DJ Visto,
  • godzina 20:00 – symboliczne ,, Światełko do nieba” – pokaz fajerwerków.

Podczas imprezy plenerowej będzie czynny bufet z gorącymi napojami, ciastem, grochówką oraz kiełbaską z grilla. Oprawę muzyczną zapewnia DJ Visto.

Jeżeli chcesz coś jeszcze przekazać na licytację, włączyć się do pomocy w przygotowaniu imprezy plenerowej prosimy o kontakt z Szefem Sztabu – J. Droś – tel. 604622265 lub sekretariatem SP Ruszów tel. 757759281.

Bardzo serdecznie zapraszamy.

Oj będzie się działo – Sie Ma – Szef Sztabu – Janusz Droś

Share.

About Author