Zatrzymani w skradzionym samochodzie

0

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku na jednej z posesji w gminie Węgliniec ujawnili pojazd marki audi, który został skradziony na początku marca br. z terenu Żagania.

Policjanci z komisariatu w Pieńsku na podstawie posiadanych informacji na jednej z posesji na terenie gminy Węgliniec ujawnili pojazd marki audi w którym siedziało dwóch znanych funkcjonariuszom z wcześniejszych przestępstw mężczyzn.

W wyniku podjętej interwencji okazało się, że 34-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 1 roku i 2 miesięcy więzienia. Drugi z mężczyzn 24-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego posiadał przy sobie narkotyki. Jak się okazało pojazd w którym siedzieli został skradziony na początku marca z terenu Żagania. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania wykazały, że 24-latek posiadał przy sobie 32 działki metamfetaminy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, a 34-latek trafił do policyjnego aresztu.

Za kradzież z włamaniem pojazdu 34-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 24-latek odpowie za posiadanie środków psychotropowych, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Share.

About Author